Solnanogi opinieCzym tak naprawdę są tabletki Solnanogi? To zamknięta w tabletkach sól, którą poleca się stosować przy bólach i zmęczeniu stóp. Sól dezynfekuje stopy, zapobiega też nadmiernej potliwości i pieczeniu.

Jak wygląda zabieg?

Tabletkę Solnanogi należy wrzucić do ciepłej wody. Solnanogi rozpuści się w niej nadając piękny odcień. Kąpiel stóp może trwać, w zależności od naszych preferencji, od kilkunastu do kilkudziesięciu minut (najlepiej by było to około dwudziestu minut). Po kąpieli usuwamy zrogowaciały naskórek używając do tego tak zwanej tarki do stóp lub/i robiąc peeling stóp. Następnie stopy osuszamy i wklepujemy w nie krem lub olejek do stóp, który wzmocni działanie soli i zmiękczy skórę.

Dlaczego sól Solnanogi?

Sól Solnanogi pomoże usunąć zrogowaciały naskórek, zmniejszy możliwość powstania odcisków, nagniotków czy pęknięć skóry. Sól stosowana jest od wielu lat, przeważnie w wypadku „zmęczenia” stóp, jednakże często po prostu jako część wieczornej pielęgnacji i relaksu. Jest ona produktem w pełni naturalnym, mogą ją stosować osoby mające problemy ze skórą, ponieważ nie uczula i jest delikatna. Skład powinien przypaść do gustu tym, którzy zwracają uwagę na stosowanie jak najbardziej naturalnych składników, jak najmniejszej ilości konserwantów czy barwników.

tabletki SolnanogiTabletki Solnanogi to podstawa w dbaniu o ładne stopy. O stopy, które chętnie pokażemy na plaży latem, z którymi będziemy się czuli komfortowo. Zawarte w soli składniki pozwolą pozbyć się dokuczającego wielu ludziom problemy suchych pięt. Ponadto pomogą złagodzić wszelkie obtarcia i zaleczyć rany. Dzięki ich stosowaniu poprawia się ukrwienie stopy, która wydaje się smuklejsza, przestaje sprawiać wrażenie spuchniętej. Sól i zawarte w niej składniki zapobiegają pękaniu naczyń krwionośnych. Pozwalają nam też cieszyć się zdrowymi nogami jak najdłużej.

Tabletki mogą być stosowane niezależnie od wieku – zarówno dla dzieci, jak i dla ich rodziców, a także dziadków. Solnanogi barwi wodę, co z pewnością spodoba się ciekawskim maluchom. Dzięki odpowiedniemu doborowi składników Solnanogi gwarantuje nam pomoc w problemach nękających zarówno młodszych, jak i starszych. Tabletki są delikatne dla naszych nóg, jednakże wyróżnia je zdecydowane działanie, które zobaczymy od razu po zastosowaniu. Przy regularnym kąpielach z użyciem soli stopy stają się wyraźnie gładsze, lepiej nawilżone, a ich koloryt zmienia się na zdrowszy, skóra przestaje być ziemista. Solnanogi oferuje świetną jakość w atrakcyjnej cenie.

OPINIE

Solnanogi opinieSolnanogi pomógł mi, gdy miałam problem z puchnięciem stóp. Po kąpieli z użyciem tabletek stopy wydawały się nieco mniejsze. Nie czułam też, żeby tak bolały. Tabletki ukoiły je, jeżeli kiedyś będę miała problem z puchnącymi stopami, to na pewno kupię. - Basia, lat 41.

Tabletki Solnanogi kupiłam dla mojej córeczki, która miała podrażnione stopy po samodzielnych próbach chodzenia. Pomogło, a kolorowa woda zafascynowała córkę. Według mojej opinii nada się dla osób ze skórą wrażliwą, szczególnie dzieciom, ponieważ nie podrażnia ich skóry, a ją zmiękczy i nawilży. – Weronika, lat 28.

Dla sportowców dobra sprawa – po całym dniu treningu można sobie spokojnie usiąść i się zrelaksować, a sól naprawdę pomaga przy podrażnieniach, obrzękach itp. Stopy wyglądają w mojej opinii jak nowe. – Krzysztof, lat 30.

Czy się spaceruje, czy się pracuje – Solnanogi świetnie nogi regeneruje :) Koi i nawilża bez użycia kremu (chociaż i tak go używam dla wzmocnienia efektu). Stopy wyglądają naprawdę ładnie, już się nie wstydzę pokazać w sandałach. Do tego cena nie jest wysoka, więc tym bardziej jestem zadowolona. – Dominika, lat 24.